Galatasaray’dan Ozan Kabak açıklaması: ”Kendisinden ve menajerinden ileriye dönük bir karar bekliyoruz”

Sarı kırmızılı kulüp, bugün kadro planlaması ve Ozan Kabak hakkında bir açıklama yayınladı.

Önümüzdeki dönem için kadrolarında ne gibi değişikliklerin gerçekleşeceğine dair açıklamalar yapan Galatasaray Spor Kulübü, genç oyuncuları Ozan Kabak’ın takımdaki geleceği hakkında da kısa bir açıklama yaptı.

İşte kulübün resmi internet sitesinden yayınlanan açıklama:

Teknik heyetimizin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması için çalışmaları uzun zamandır devam etmektedir. Bu bağlamda hangi oyuncuların kalıp hangi oyuncuların gideceği, gelişmelere bağlıdır. Teknik kadronun planlaması uyarınca somut gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Genç oyuncumuz Ozan Kabak’ın ise sözleşme koşulları ile ilgili kulübümüz tarafından dört beş ay önce başlatılan girişim, önce sonuçsuz bırakılmış, ardından temsilcileri tarafından devre arasına kadar zaman talep edilmiştir. Ozan Kabak’ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır.

Şampiyonluk hedefinden ve Avrupa’da yürüyeceği yoldan taviz vermeksizin teknik heyetimiz ve yönetimimiz, ihtiyaç duyulan tüm mevkilerle ilgili çalışmalara başlamış olup resmi olarak kulübümüz yayın organları dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini rica ederiz.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*